True4Kids MagicPen - magické pero pro děti - růžové - vystavený kus

Kód: 823510
Tip
990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.10.2021
True4Kids Magic

Detailní informace

Detailní popis produktu

True4Kids MagicPen Blue + SmartPark
True4Kids SmartPark je revoluční aplikace pro tablet určená pro předškolní a základní vzdělávání, díky které se děti naučí nejen číst, psát, kreslit a počítat. K dispozici je totiž velké množství studijních materiálů, výukových programů, vzdělávacích her, audioknih, dětských písniček i interaktivních knih. Aplikace kromě výuky například matematiky, logiky a jazyka pomáhá také s rozvojem výtvarných schopností a dětské kreativity. Díky peru True4Kids MagicPen poskytujícímu okamžitou zpětnou odezvu v podobě vibrací je navíc proces učení efektivní a zábavný, a tak jde o produkt, který na trhu nemá konkurenci.

„Ve věku od 4 do 7 let se nejvíc vytvářejí mozkové spoje, nejlépe se učí jazyky i základní řešení problémů.“

True4Kids SmartPark svým obsahem pokrývá věk dítěte od 3 do 12 let.
Napomáhá tak nadprůměrnému rozvoji dokonce ještě před těmito kritickými roky a současně nabízí zábavu i pro starší děti.

Technická specifikace

Velikost pera: 147 mm x 35 mm
Hmotnost: 44 g
Barva: růžová

Klíčové vlastnosti

Výuka čtení, psaní, kreslení a angličtiny
Multimediální knihovna obsahující přes 60 naučných knih a pohádek a 30 výukových knih, písničky, říkanky a hry
Vše za jednu cenu v jediné aplikaci propojené s na míru navrženým ovládacím perem

Obsah balení

1x pero MagicPen
1x štítek s kódem pro aktivaci aplikace

https://www.magicpen.cz/

Kompatibilita

Všechna zařízení Apple iPad s iOS 6.0 a vyšším
Všechna zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšším

True4Kids MagicPen je pero pro tablet určené k ovládání aplikace SmartPartk. K dispozici je ve žlutém, růžovém a modrém provedení. Pero je vyrobeno z příjemného plastu, je dostatečně velké a přesto lehké. Díky svým rozměrům dětem výborně padne do ruky.

Promyšlené uspořádání prvků a kvalitní provedení dělá z pera víc než jen stylus. Je to na míru vytvořený všestranný ovladač, podporující proces učení.

Perem lze psát i kreslit, navíc může sloužit jako dálkové ovládání aplikace. Má také kouzelný ciferník a tlačítko pro volbu funkcí.

Pero lze s tabletem jednoduše propojit pomocí zvukových vln – žádné nastavování ani párování.

Aplikace SmartPark

True4kids SmartPark, aplikace spolupracující s perem True4kids MagicPen, promění váš tablet na zařízení pro předškolní a základní vzdělávání! True4Kids SmartPark je určena našim nejmenším ve věku 3 až 12 let a nabízí aplikace a knihy, které se soustředí na výuku čtení, psaní a kreslení, jakož i na poskytování zábavy a další projekty založené na aktivní účasti. Aplikace obsahuje 90+ dvojjazyčných výukových knih, 6 učebnic psaní a 28 písniček a říkanek a několik her.

Aplikace je ZDARMA ke stažení a vyzkoušení s omezeným obsahem. Můžete si tak sami ověřit jejich kvalitu v praxi.

Po zakoupení pera MagicPen a aktivaci aplikace si můžete všechny naše vysoce kvalitní učebnice pro předškolní a základní vzdělávání a interaktivní knihy s příběhy stáhnout bez omezení. Vše za jednu cenu v jediné aplikaci.

Všechny vzdělávací materiály jsou rozděleny do úrovní, abyste je mohli používat na základě věku vašich dětí a nebo jejich úrovně vývoje.
Rozvoj dětské kreativity i výuka angličtiny
Hlavní část aplikace True4Kids Smart Park tvoří Studijní koutek, ve kterém se děti naučí jednoduchá slovíčka a získají základní znalosti v řadě oblastí. Dále aplikace obsahuje encyklopedii zvířat s obrázky a zajímavostmi, 30 psaných i čtených pohádek, české říkanky a písničky k poslechu a další materiály, které dětem pomohou poznávat svět. Současně přináší různé možnosti kreslení – obtahování, dokreslování a vybarvování. Veškerý obsah aplikace je navíc k dispozici jak v češtině, tak v angličtině, takže se děti už odmala mohou učit anglicky.

Čtení (60+ knih)
Vzdělávání (17 učebnic)
Psaní (6 učebnic)
Poslech (28 nahrávek)
Kreslení
Angličtina (13 učebnic + 60 knih)
Hry
Rodičovská kontrola